LAMIREL PCB Europe s.r.o.

Výroba plošných spojů

KONTAKTUJTE NÁS:

telefon+420 493 539 011  Emailinfo@lamirel.cz 

 >  Úvod  >  O nás

O nás

Lamirel o nás

LAMIREL PCB Europe s.r.o. je česká firma působící na trhu od roku 1997. Firma sídlí v Jičíně (asi 80 km východně od Prahy) a zabývá se dodávkami neosazených tištěných spojů, šablon pro tisk pasty nebo lepidla, kompletací součástek, jejich osazováním, pájením a oživováním osazených desek.

Firma využívá dlouholetých odborných znalostí svých pracovníků z výroby tištěných spojů zahraniční produkce v kvalitě podle mezinárodních norem IPC-A600 rev. H/2010.

Ruční i strojové osazování desek plošných spojů provádíme ve spolupráci s českými firmami, kde je kvalita dlouhodobě ověřena spokojeností našich zákazníků. Nákupy elektronických součástek jsou realizované u prověřených a spolehlivých českých a evropských velkoobchodních dodavatelů.

Dodávky tištěných spojů (neosazených i osazených) nabízíme zejména v malých a středních sériích.

Cíl naší firmy vychází ze základního předpokladu úspěchu, tj. uspokojovat potřeby, požadavky a očekávání našich zákazníků a je závazným záměrem společnosti. Samozřejmostí je rozvíjení naší firmy k udržení konkurenceschopnosti na trhu a k dosažení dlouhodobé stability a kvality, např. implementací norem ISO 9001:2008.Máte na nás dotaz? Napište nám.

Kolik je 3+2

* Povinná pole.