LAMIREL PCB Europe s.r.o.

Výroba plošných spojů

KONTAKTUJTE NÁS:

telefon+420 493 539 011  Emailinfo@lamirel.cz 

 >  Úvod  >  Plošné spoje neosazené  >  Hliníkové plošné spoje

Hliníkové plošné spoje

Plošné spoje na bázi hliníku vznikají spojením (nalisováním) měděné folie přes lepící vrstvy (prepregy) na základní hliníkovou vrstvu. Takto konstruované plošné spoje vynikají zejména dobrými mechanickými vlastnostmi hliníku, jako je výborná tepelná vodivost, tvarová stálost a nehořlavost. Také se uplatní jako elektromagnetické stínění. Proto jsou používané jako chladiče pro LED aplikace a další výkonové a stínící systémy. Vyrábějí se jak jednostranné, tak dvoustranné s prokovenými otvory a v zásadě se osazují jen součástkami SMD.

Postup výroby jednostranné hliníkové desky je velmi podobný výrobě jednostranného plošného spoje. Postup výroby dvoustranné hliníkové desky s prokovenými otvory je technoligií lisování tak, že vznikne vnitřní odizolovaná hliníková vrstva a na vnějších stranách jsou vyleptané měděné spoje.Máte na nás dotaz? Napište nám.

Kolik je 3+2

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) Vás informujeme o našich podmínkách ochrany osobních údajů.

* Povinná pole.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím