LAMIREL PCB Europe s.r.o.

Výroba plošných spojů

KONTAKTUJTE NÁS:

telefon+420 493 539 011  Emailinfo@lamirel.cz 

 >  Úvod  >  Plošné spoje neosazené  >  Elektrické testování

Elektrické testování

S narůstajícími požadavky na hustotu spojů roste i riziko zkratu nebo přerušení dráhy. Proto se používají Elektrické testy. Testování pomocí testovacího adaptéru sestaveného z množství testovacích jehel se vyplatí pro větší serie z důvodu jeho vyšších jednorázových pořizovacích nákladů. Pro malé serie, ale zejména pro prototypy se používá Flying probe tester (létající testovací jehla), který se však musí zaplatit při každé výrobě desky. Cena se počítá z počtu testovacích bodů na desce (všechny plošky). Další metodou je impedanční test spočívající v měření nastavené impedance.Máte na nás dotaz? Napište nám.

Kolik je 3+2

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) Vás informujeme o našich podmínkách ochrany osobních údajů.

* Povinná pole.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím