LAMIREL PCB Europe s.r.o.

Výroba plošných spojů

KONTAKTUJTE NÁS:

telefon+420 493 539 011  Emailinfo@lamirel.cz 

 >  Úvod  >  Plošné spoje neosazené  >  Balení

Balení

Důležitou součástí přepravy desek k zákazníkovi a jejich následného skladování je dobré balení, které není lehce náchylné k okolním podmínkám (mechanické vlivy, vlhkost, oxidace). Balení je do vakuově balených balíčků s jednostrannými bublinkami, aby se balíčky dobře skládaly do kartonových krabic a odolávaly mechanickému poškození.

Expedice

Zabalené plošné spoje v kartonových krabicích posíláme nejvýhodnějšími spedičními firmami vnitrostátně - přeprava do 24 hodin nebo do zahraničí - přeprava do 48 hodin.Máte na nás dotaz? Napište nám.

Kolik je 3+2

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) Vás informujeme o našich podmínkách ochrany osobních údajů.

* Povinná pole.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím