LAMIREL PCB Europe s.r.o.

Výroba plošných spojů

KONTAKTUJTE NÁS:

telefon+420 493 539 011  Emailinfo@lamirel.cz 

 >  Úvod  >  Plošné spoje výroba

Plošné spoje výroba

Specializujeme se na zakázkovou výrobu plošných spojů nebo celkových sestav včetně osazení, oživení a finální kompletací zařízení pro koncového zákazníka. Nejsme návrhová firma a tak pracujeme výhradně s podklady od zákazníka, které kvalifikovaně posoudíme, zda jsou vyrobitelné dle technologických standardů a poté začneme s prvním krokem nabízení ceny zákazníkovi. Plně respektujeme potřebné specifikace a požadavky na kvalitu plošných spojů, předepsané výrobce součástek pro osazení, kde zajistíme nejvýhodnější ceny od našich dodavatelů a jsme schopni i technicky pomoci s návrhem přes technické pracovníky dodavatelských firem.Máte na nás dotaz? Napište nám.

Kolik je 3+2

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) Vás informujeme o našich podmínkách ochrany osobních údajů.

* Povinná pole.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím