LAMIREL PCB Europe s.r.o.

Výroba plošných spojů

KONTAKTUJTE NÁS:

telefon+420 493 539 011  Emailinfo@lamirel.cz 

 >  Úvod  >  Šablony SMT  >  Leptané

Leptané

Šablony se vyrábějí leptáním za použití filmových předloh podobně jako tištěný spoj. Jde stále o nejpoužívanější způsob výroby šablon (zavedený, ověřený, cenově dostupný). Má ale spoustu nevýhod - musí se na různé druhy součástek a síly plechu používat různé korekce na leptání, aby nedošlo k podleptání nebo naopak k nedoleptání otvorů. Obtížnější je leptání šablon pro součástky FINE PITCH. Při leptání šablon pro nanášení lepidla se používají silné šablony tl. 250µm, kde se může stát, že otvor v celé tloušťce plechu není rovně vyleptán a při zvednutí šablony po tisku, může lepidlo zůstávat v otvoru.Máte na nás dotaz? Napište nám.

Kolik je 3+2

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) Vás informujeme o našich podmínkách ochrany osobních údajů.

* Povinná pole.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím