LAMIREL PCB Europe s.r.o.

Výroba plošných spojů

KONTAKTUJTE NÁS:

telefon+420 493 539 011  Emailinfo@lamirel.cz 

 >  Úvod  >  Osazování a pájení  >  Bezolovnaté RoHS pájení

Bezolovnaté RoHS pájení

RoHS (Restriction of the use of certain Hazardous Substances). Evropská unie vydala v roce 2003 direktivu 2002/95/ES (v roce 2005 ji upravila) s platností od 1. července 2006, která nařizuje státum Evropské unie omezit používání šesti ve směrnici označených látek při výrobě elektrického a elektronického zařízení. Omezení se netýká některých průmyslových, telekomunikačních, zdravotnických nebo vědeckých zařízení s dlouhou životností, které se vyrábějí v malých sériích. Proto se zavedlo pájení pomocí past a pájek vyhovujících směrnici RoHS tak, aby výrobky splňovaly tuto normu. RoHS pájení se používá nejvíce, přestože jeho kvalita není taková, jako s pájkou olovnatou.Máte na nás dotaz? Napište nám.

Kolik je 3+2

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) Vás informujeme o našich podmínkách ochrany osobních údajů.

* Povinná pole.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím