LAMIREL PCB Europe s.r.o.

Výroba plošných spojů

KONTAKTUJTE NÁS:

telefon+420 493 539 011  Emailinfo@lamirel.cz 

 >  Úvod  >  Osazování a pájení  >  Balení

Balení

Osazené a zapájené desky je potřeba ochránit před okolními vlivy, zejména před výbojem statické elektřiny. Proto používáme třívrstvé antistatické fólie, do kterých balíme jednotlivé desky. Pokud aplikace není náchylná na statickou elektřinu, můžeme ji balit pouze proložením vlnité lepenky. Desky, které nejsou mechanicky odolné prokládáme antistatickou bublinkovou fólií.

Expedice

Zabalené osazené plošné spoje v krabicích (přepravkách) posíláme nejvýhodnějšími spedičními firmami vnitrostátně - přeprava do 24 hodin nebo do zahraničí - přeprava do 48 hodin.Máte na nás dotaz? Napište nám.

Kolik je 3+2

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) Vás informujeme o našich podmínkách ochrany osobních údajů.

* Povinná pole.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Více informací    Rozumím